Kalkulator przelewów

Aplikacja do obliczania godziny w której przelew dojdzie na konto bankowe:
Wylicz w kalkulatorze czas dotarcia przelewu na stronie ile idzie przelew z jednego konta banku na drugie konto w drugim banku.

Ile idzie przelew bankowy

Jeśli czekasz na przelew, chcesz wiedzieć kiedy kasa będzie na rachunku bankowym, to należy obliczyć w kalkulatorze jak długo pieniądze będą szły na konto bankowe. Sesje elixir polegają na przesyłaniu przelewów w bankach za pomocą elektronicznej wymiany komunikatów o zleceniach płatniczych. Cały system ELIXIR obsługuje sesje wychodzące z banku nadawcy, które odpowiadają za wysyłanie przelewu do banku NBP w sesje KIR tam są przetwarzane i wysyłane w sesje przychodzące do banku docelowego. Funkcje obsługiwane przez ten system: przetwarzanie danych z dokumentów systemów oprogramowania informatycznych banków, odbiór oraz przetworzone komunikatów zbiorów z ELIXIR-C, nadanie oraz weryfikacja podpisów cyfrowych, tworzenie zbiorów dokumentów dla systemów informatycznych banków.

kiedy dojdzie kasa

W Aplikacji ELIXIR są wprowadzone sesje wychodzące, przychodzące oraz sesje Kir banku NBP, dzięki temu kalkulatorowi wiadomo, jak długo idzie przelew z konta na konto bankowe. Do aplikacji należy wprowadzić bank nadawcy, bank odbiorcy i godzinę zlecenia przelewu elektronicznego. Sesje są na bieżąco uaktualniane z informacji prasowych i na drodze e-mail otrzymanych od banków.